TF Est. 1968

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 7 товарів

Бренд


Вишукані подарунки ручки і запонки TF Est. 1 968
 

Швейцарські майстри не перестають дивувати своїми вишуканими творіннями. По-особливому привертають погляди оточуючих дорогі аксесуари від компанії TF Est. 1968 які завжди незаперечні в якості цінного подарунка.

Види подарункових виробів від TF Est. 1 968

Основними подарунковими аксесуарами від компанії TF Est. 1968 представленими в інтернет магазині FAMA, є запонки і ручки, що мають неповторний дизайн. Застібки для манжет чоловічих сорочок справжні витвори мистецтва, вони гармонійно поєднують в собі витончену ювелірну роботу і особливі функціональні властивості. Декоративними елементами виступають рухливі годинникові механізми, яскраві малюнки джокерів і імітація процесу роздачі карт, зображення сонця і місяця з індикатором зміни фаз, що переміщається глобус.

Моделі кулькових ручок TF Est не менше цікаві, на перший погляд, їх футляри мають прості і лаконічні зовнішні дані, але вбудовані декоративні елементи у вигляді прозорої капсули, що містить мініатюрний годинниковий механізм, задають їм благородний, презентабельний шик.

Відмінні властивості подарункових аксесуарів бренду

Навіть в цих маленьких предметах конструктори знайшли можливість тонко підкреслити бездоганну швейцарську елегантність.

Аксесуари TF Est відрізняють:
- Високоякісні матеріали;
- Дорогоцінні вставки;
- Ідеальна обробка;
- Точна складання деталей;
- Органічне поєднання елементів;
- Стійкість до механічних впливів;
- Шляхетний «техно» стиль;
- Відомий бренд.
- Унікальність подарунків TF Est. 1 968

Запонки допоможуть не тільки елегантно виглядати, але і створити цікавий привабливий образ, який точно не залишиться непоміченим в будь-якому суспільстві. Оригінальна брендова ручка підкреслить високий статус свого власника. Купити ексклюзивні подарункові аксесуари від бренду TF Est. 1 968 можна в інтернет магазині FAMA. Його каталог має у своєму розпорядженні достатній асортимент товарів, дозволяє ознайомитися з інформацією про стильні і дорогі подарунки TF Est. 1968 по фото і опису.

Читати більше...

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.