Spark-decor

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 24 товарів

Бренд


Подарунки від Spark-decor

Ні для кого не секрет, що оригінальний і правильно підібраний подарунок - відмінний спосіб підкреслити хороші якості одержувача, висловити повагу і вдячність. Компанія Spark-decor пропонує масу варіантів, серед яких вишуканістю відрізняються ексклюзивні статуетки - не тільки подарунок, а й важливий елемент декора.Spark-decor в подарунок


Перш за все, варто звернути увагу на універсальність такого подарунка, адже Спарк-декор презентує широкий асортимент - від бюстів і фігурок тварин до складних композицій певної тематики і наборів. Більш того, в цьому випадку практично відсутні вікові обмеження; в той же час сувенір досить суворий, витриманий в дорогому стилі і може навіть символізувати щось (успіхи в бізнесі, стабільність) або бути оберегом.


Якісні статуетки ідеально підходять для віп подарунка, так як виконані вони часто з дорогоцінних металів чистих проб (золото, срібло) з додаванням рідкісних видів деревини і рідше - сплавів. Всі деталі майстерно опрацьовані, що надає виробу виразність і робить його незамінним інтер'єрним прикрасою, особливо в діловій обстановці. Купити можна як елітні антикварні твори Исскусство (більше підходять для офіційних ділових пратнёров, малознайомих осіб і в випадках, коли необхідно зробити акцент на повазі), так і творіння сучасних майстрів (сміливе рішення, де вибір може припасти на композицію, зрозумілу лише близьким колегам або яка підходить під певну обстановку). Наприклад, витончені порцелянові або керамічні фігурки виглядають елегантно і найчастіше даруються в контексті офіційності, тоді як сплави бронзи, платини або дорогоцінних металів можуть виглядати підкреслено презентабельно і сучасно.


Купити елітну скульптуру не важко, головне - ретельно підібрати такий сувенір, виходячи з деяких параметрів:
- матеріал
- можливе специфічне призначення
- остаточна мета
- взаємини з одержувачем
- смак і особисті переваги одержувача
При акуратному підході вони не тільки стануть подарунком, а й продемонструють смак, статус володаря, прикрасять інтер'єр або стануть пам'ятним символом.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.