Sabadin Vittorio

Сортувати по:
Зараз переглядають

Історія Sabadin Vittorio почалася ще в 1975 році, коли юний художник і скульптор Vittorio створив свою першу скульптуру. Sabadin Vittorio народився в 1952 році, в північній Італії, недалеко від Венеції. Натхненний класичними творами італійських майстрів, Sabadin Vittorio присвятив все своє життя вивченню мистецтва, яке допомагало виразити себе за допомогою скульптури.

Для юного обдарування, творчий процес створення нової скульптури починався з натхнення, глибоких емоцій і роздумів. Sabadin Vittorio вважав, що справжній художник повинен бути терплячим, Чекаючи унікальне натхнення, яке він зможе втілити в художнє мистецтво.

Процес створення різних виробів привів його до створення відомого італійського бренду - Sabadin Vittorio. На сьогоднішній день, продукція Sabadin Vittorio виготовляється за допомогою 20-ти видатних художників і скульпторів і експортується по всьому світу.

У порцеляні, обдарований художник зміг знайти найкраще вираження його мистецтва і емоцій. Тепер він ділитися своїми творами мистецтва з людьми, які дуже люблять його роботу.

Варто відзначити високу якість виробів Sabadin Vittorio. Все завдяки ручній роботі і ручного розпису професійних робочих невеликої майстерні. Sabadin Vittorio керує кожним етапом виготовлення статуеток.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.