Noblesse Swiss

 

 
 

Нічого не знайдено використовуючи поточні фільтри, спробуйте змінити параметри пошуку

Зараз переглядають

Подарунки від Noblesse Swiss

Ексклюзивні подарунки від бренду Ноблесс Свис з натуральних і дорогоцінних матеріалов
Noblesse Swiss є відомий бренд в області створення ексклюзивних ювелірних аксесуарів. Бренд був створений у Флоренції ще нікому невідомим майстром ще в першій половині 20 століття. Потім після переїзду майстра до Швейцарії бренд розташувався тут, але втілив в свої риси квітки з герба міста Флоренції.Noblesse Swiss в подарунок
Сьогодні Ноблес світ спеціалізується на модних і витончених аксесуарах, які пропонує далеко не кожен магазин. Годинники з дорогоцінних металів і смартфони, також обрамлені в золоті ноти являють собою не просто ювелірні прикраси, а складні ексклюзивні вироби преміального класу.
Подарунки від Ноблесс Світ можна вибрати в інтернет-магазині Fama, який надає основний асортимент виробів даного бренду:
- годинники в золотому корпусі з ремінцем з крокодилової шкіри;
- годинники Apple Watch з золотим ремінцем і корпусом;
- IPhone в ексклюзивному корпусі різних моделей;
- смартфони Apple з зображеннями тигра, дракона.
Розумні годинник і смартфони Apple c малюнком дракона або тигра в повній комплектації
Розумні Годинники (Apple watch) відрізняються гарним і лаконічним дизайном, доповненим золотим обрамленням товщиною в 10 мікрон. Годинник упакований в красивий футляр, що забезпечує респектабельний вигляд, тому вироби від бренду Ноблесс Свис можна підносити як дорогі подарунки без спеціальної упаковки.
Вироби Ноблесс Свісс виділяються власним стилем і надають власнику особливий статус і вміння вибирати аксесуари, гаджети, визнані в усьому світі. Смартфони від американського виробника упаковані в чохол з натуральної деревини рідкісних порід дерев. Всі деталі виконані з максимальною точністю до міліметрів. Ручна або лазерне гравіювання може бути обрана за бажанням. У комплектації знаходяться всі основні елементи, в тому числі навушники, зарядний пристрій, шкіряна книга з сертифікатами і документами.
В інтернет-магазині представлені моделі смартфонів і годин з ремінцями різних відтінків шкіри. Класичні відтінки червоного, синього, чорного і білого доречні в будь-якому дрес-коді. Моделі чохлів прикрашені золотими орнаментами у вигляді тварин, які яскраво виділяються на тлі натуральної крокодилячої шкіри.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.