Louis Erard

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 6 товарів

Бренд


Зараз переглядають

Подарунки від Louis Erard

Бренд Louis Erard був заснований в 1929 році в невеликому місті Ля-Шо-де-Фонe. Це сімейний бізнес, яким і сьогодні займаються сини знаменитого годинникаря. Компанія завоювала популярність не тільки в Європі, але і Азії.

Сучасна концепція бренду

Сьогодні компанія випускає годинники в оригінальному і максимально незвичайному дизайні. Швейцарська якість пропонується по вкрай привабливою ціною. Саме це робить модельний ряд виробника настільки привабливим.

Робота ведеться виключно з механікою. В основі моделей знаходиться надійний механізм. Особливого поширення набули Dubois Depraz і ETA. Збирачі не просто беруть компоненти від сторонніх фірм, вони роблять ретельну фінальну обробку. Моделі оснащуються різними складними конструкціями, наприклад, місячними календарями. Працівники компанії не тільки випускають свої моделі, але і здійснюють декорування інших.

Сьогодні компанія Луї Ерард виготовляє не тільки елітні годинники. В асортименті виробника можна зустріти привабливі запонки, які можуть підкреслити високий статус власника. Це ВІП подарунки, які сподобаються абсолютно будь-якій людині.

Вони виділяються:
- якісними матеріалами виробництва;
- ексклюзивним дизайном;
- практичністю.
Відносно недавно дані дорогі вироби зайняли свою нішу на ринку. Популярність продукції на ринку зростає рік від року. Це годинник і запонки найвищої якості, які пропонуються по досить прийнятною вартістю.

За останні 5 років під даним брендом було випущено 10 успішних дизайнерських колекцій.

Хочете вибрати подарунок для естета? Тоді виберіть продукцію, яка випускається під цією маркою. Вона точно не набридне і не підведе. Годинники, виконані в оригінальному дизайні, підійдуть практично під будь-який стиль одягу. Вони підходять як для повсякденного носіння, так і для виходів у світ. Представлені моделі залишаться актуальними і через багато років. Класичний стиль вважається універсальним.

Читати більше...

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.