ЛАДЬЯ

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 8 товарів

Бренд


. Детальніше

ЛАДЬЯ - вишукані подарунки для полювання і активного відпочинку

Вибір ексклюзивного подарунка для цінителів унікальних речей - процес не простий. Але тепер, з брендом LADYA, він перетворився в приємний і захоплююче дозвілля. Тут ви знайдете все для полювання і проведення часу на природі: тематичні аксесуари, естетичні набори, створені кращими майстрами з природних і рідко зустрічаються матеріалів. Вони орієнтовані спеціально на віп-клієнтів, для яких висока вартість - показник беззаперечної якості та унікальності подарунка.

Асортимент магазину включає:
    - мисливські набори високого класу з усіма необхідними аксесуарами, естетично оформлені для комфортного відпочинку і укомплектовані в шкіряні валізи;
    - ексклюзивні комплекти шампурів з художнім розписом рукояток, упаковані в вишукані короби з натурального дерева;
    - дорогі шкатулки для ножів з природних матеріалів, рамки зі скла з тропічними комахами і метеликами.
Ми зібрали воістину рідкісні екземпляри для найвимогливіших покупців. Подарунки говорять самі за себе, цінність і винятковість кожної моделі видно не озброєним оком.

Піднесіть подарунок, який запам'ятається на все життя, стане гідною прикрасою і показником статусу свого господаря. Один тільки погляд на такий цінний презент буде викликати захоплення тонким і неповторним виконанням. Елітний подарунок стане вагомим доповненням колекції свого володаря, ознакою тонкого смаку. Кожен подарунок унікальний і неповторний в своєму виконанні, над створенням їх дизайну працювали талановиті майстри своєї справи.

Купити такий сувенір для дорогого і близької чоловіки, людини зі статусом, директора, який не байдужий до полювання та активного відпочинку, буде оригінальною ідеєю, в будь-якому випадку. Серед наших клієнтів - відомі люди і великі колекціонери, поціновувачі рідкісних речей.

Читати більше...