Ciulli

Сортувати по:
Зараз переглядають

Італійська фабрика CІULLІ була заснована в 1902 році як сімейне підприємство. І от уже більше століття CІULLІ славиться своїми елітними авторськими аксесуарами з міді й бронзи. Унікальні світильники з мармуру й кришталю є візитівкою фабрики. Вони виконані виключно в класичному стилі, а для декоративного оздоблення використовуються художнє кування й позолота. Майстри CІULLІ - визнані у всьому світі на ринку кований виробів з металів.

Компанія CІULLІ пропонує своїм клієнтам широкий спектр товарів для інтер'єра в класичному стилі, вся продукція належить елітної категорії. При виготовленні кожного виробу використається метод лиття в землю, а також  метод ручного шліфування. Саме завдяки цьому майстрам вдається досягти високої міцності й філігранної точності малюнка. Не дивно, що який виріб ви не вибрали б, - гарантовано отримаєте ексклюзивну модель.

Люстри й світильники CІULLІ настільки ніжні й тендітні на вигляд, що створюється враження, буцімто рука людини занадто груба, щоб спромогтися створити таке. Кожен виріб - твір мистецтва. Не дивно, що світильники CІULLІ відносять до виробів преміум-класу. Тонкість ліній, елегантність люстр і світильників гарантовано перетворить їх у перлину будь-якого будинку.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.