Bohemia

 

 
 

Нічого не знайдено використовуючи поточні фільтри, спробуйте змінити параметри пошуку

Зараз переглядають

Подарунки від Bohemia і особливості їх вибору

Bohemia - всесвітньо відомий чеський виробник виробів з богемського скла. Він випускає на ринок оригінальні рішення, що відрізняються своєю розкішшю і єдністю стилю. Келихи, фужери і чарки від відомої фірми володіють високими показниками якості і незвичайним виконанням. Придбати оригінальну продукцію Богемія в місті Київ дозволить спеціалізований інтернет-магазин Fama Presents.Bohemia

Особливості представленої продукції.

По-справжньому ексклюзивні рішення чекають тих, хто вирішив купити оригінальний подарунок для урочистої події свого близького друга, родича або колеги. Бренд випускає келихи для шампанського округлої або витягнутої форми з гравіюванням і фірмової золотою смугою по краю. У таких бокалах будуть органічно виглядати легкі і ігристі напої. Також, подібні вироби мають підвищену міцність. Дорогі келихи також відмінно доповнять собою будь-який інтер'єр. Можна використовувати стильний посуд як елемент декору кухні або зони прийому гостей.

В наявності в каталозі є повноцінні набори келихів для вина, чарки для віскі і інші позиції, серед яких можна обов'язково підібрати підходящий варіант для будь-якої події. Рекомендується купувати свій тип посуду під кожен вид напоїв. Магазин співпрацює з офіційним постачальником безпосередньо, забезпечуючи тим самим розумну цінову політику. Клієнт може також замовити швидку доставку вибраних товарів в регіони при необхідності.

Подібні подарунки наділені спектром незаперечних переваг:

  •     витончений і сильний зовнішній вигляд келихів привертає увагу;
  •     висока надійність подібних виробів;
  •     розумна ціна на оригінальний посуд бренду Богемія;
  •     відмінний варіант презенту для тих, у кого є смак;
  •     велика кількість доступних формених рішень.

Як оформити замовлення на сайті?
Купити богемське скло можливо за допомогою зручного дистанційного каталогу. У ньому дано докладний опис для кожного товар і барвиста ілюстрація, яка помітно спростить процес вибору. Оформити покупку можна з будь-якого пристрою без додаткових переплат.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.