A. Anglada

Сортувати по:

Ексклюзивні подарунки від іспанського бренду A. Anglada

Відомий дизайнерський бренд A. Anglada родом з Іспанії. Він виробляє справжні шедеври, що радують око досвідчених цінителів прекрасного. Ці речі створені не на конвеєрі, а вручну, тому вважаються ексклюзивними і цінуються дуже високо. Кожна дрібниця настільки виразна, що задум автора миттєво зчитується, даруючи своєму власникові найприємніші емоції.
Ці статуетки, здатні прикрасити будь-який інтер'єр, послужать прекрасним ексклюзивним подарунком для найдорожчих людей. Можна вибрати варіант, який підходить до певного свята або пов'язаний з особистістю людини, якій призначений подарунок.


Як виготовляють статуетки A. Anglada?
Майстри розкривають секрети створення скульптурних композицій. Починається все з ескізу, де ретельно продумані всі лінії, пропорції, деталі. Потім майстер ліпить модель вручну з глини. Далі на основі цієї моделі виготовляють форму. У неї заливають мармурову пасту. У деяких випадках майбутню скульптуру відливають у мармуровій пасті по частинах, а потім з'єднують в єдине ціле.
Після випалу в високотемпературній печі настає відповідальний момент нанесення фарби. Художній розпис надає виробам ефект бронзи, а окремі елементи підкреслюються срібною патиною або золотий поталью.


Різноманітність ексклюзивних виробів
Вироби іспанського бренду можуть не тільки прикрашати інтер'єр, але і нести функціональне навантаження. Деякі з них представляють собою ексклюзивні настільні годинники.
Сюжети, які відтворюють статуетки А. Англада, можуть бути різноманітними. У колекції можна знайти скульптурні зображення лікарів, вчителів, інженерів, балерин. Таким чином, вони стануть незабутнім ВІП подарунком до професійного або особистого свята.
Багато композиції зображують закоханих, тому чудово підійдуть до Дня святого Валентина, як презент на весілля або ювілей сімейного життя. Скульптури, що зображують історичних або міфічних героїв, наділені символічним змістом і здатні підкреслити значимість персони, якій призначені.
Купити в Києві вишукані статуетки і годинники зовсім не складно. Потрібно вибрати статуетку в каталозі і замовити її онлайн.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.