Герц Юрій

Сортувати по:
Зараз переглядають

Картина в подарокТвори мистецтва завжди є по-справжньому ексклюзивним подарунком, адже будь-яка картина існує в одному-єдиному екземплярі. Особливо цінним вважається купити шедеври відомих художників, лауреатів міжнародних премій. Справжні цінителі знають, що подібні дорогі подарунки з часом лише збільшуються в ціні. Таким чином, предмет мистецтва стає не просто вишуканим подарунковим сувеніром, що говорить про добрий смак свого дарувальника, а й мудрим капіталовкладенням.
    Стиль українського живописця Юрія Герца неможливо сплутати ні з чим, настільки він унікальний. Виходець із простої селянської родини в Закарпатському селі, він володів природним даром «відчувати» колір, Ужгородське художнє училище ж допомогло йому до досконалості відточити майстерність. У своїх роботах він часто зображував сценки з селянського життя або настільки милі його серцю краєвиди рідних країв. Всі вони вирізняються нестримним буйством фарб, яскравими контрастами, сміливими і широкими мазками, і своєю химерною імпресіоністською манерою нагадують вітражі. А найголовніше - його роботи наповнені непідробною любов'ю до своєї країни і народу. Живописця можна без удаваної скромності назвати справжнім поетом, що оспівує на своїх полотнах народні вірування, обряди, звичаї і побут Карпатської землі, і її добродушних і відкритих жителів. Всі картини Герца Юрія буквально випромінюють добро і світло, осяваючи будь-яке приміщення, в якому вони знаходяться, і так само мимоволі змушуючи людину посміхатися і наповнюючи її душу теплом і спокоєм.
 Заслуги Юрія Герца:
 - Член Національної Спілки художників України з 1969 р
- Заслужений художник України (1990 р)
- Лауреат Державної премії ім. Тараса Шевченка (1994 г.)
- Народний художник України (2003 рік)
- Премія імені Йосипа Бокшая та Адальберта Ерделі.
 Інтернет-магазин віп-подарунків Fama надає можливість придбати картини знаменитого українського художника Юрія Герца або онлайн, або в шоу-румі в Києві.
Матеріали: олія, полотно.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.