Демцю Михайло

 

 
 

Нічого не знайдено використовуючи поточні фільтри, спробуйте змінити параметри пошуку

Зараз переглядають

Картина в подарок Замислюючись, які подарункові сувеніри купити своїм близьким, зупиніть свій вибір на мальовничих полотнах сучасних художників. Подаровані картини нікого не залишать байдужими. Правильно підібрані, вони не тільки прикрашають інтер'єр приміщення, створюють затишок, надають «родзинку» дизайну, а й мають особливу енергетику, здатної підняти настрій, зарядити позитивними емоціями. Тому такий ВІП подарунок завжди буде бажаним. Картини Демцю Михайла, відомого українського художника, мають саме такий позитивною енергетикою.
Трохи про автора
Михайло Демцю - Народний художник України. Це звання він отримав в 2010 році. Демцю живе і творить у Львові, і саме цьому місту присвячено багато його полотна. Але він часто подорожує, і привозить зі своїх мандрівок нові враження, які потім також переносяться на його полотна. На рахунку художника цілий ряд виставок, на яких любителі мистецтва змогли подивитися і оцінити його роботи. Картини Михайла Демцю виставлялися не тільки у Львові і Києві, але також у Франції, Німеччині, Бельгії.
Картини цього автора, відмінно вписуються в категорію дорогих подарунків, написані в цікавій манері, що нагадує роботи імпресіоністів і постімпресіоністів.
Вони приваблюють:
 - соковитістю і насиченістю кольору;
 - схожістю з мальовничою ілюзією тривимірного простору;
 - загадковістю і неоднозначністю;
 - внутрішньою динамікою і експресією.
Художник не робить замальовки з натури, він переосмислює побачене і передає яскраві образи, що народжуються в його уяві.
Картина «Венеція»
Представлена ​​тут картина «Венеція» буде чудовим ексклюзивним подарунком до будь-якого значимого свята: ювілею, річниці, весілля, іншому знаменної події. Її інтенсивні, як би полум'яні, фарби створюють позитивний емоційний настрій, даючи тільки теплі позитивні емоції.
Об'ємний барвистий шар робить картину схожою на барельєф, притягує і заворожує погляд. «Венеція» може цілком стати сімейною реліквією, переданої у спадок наступному поколінню. Вона ніколи не застаріє, а цінність її з кожним роком буде тільки зростати.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.