Тора "П'ятикнижжя і Гафтарот" (на двох мовах)

Артикул: 16036

Україна
 | 
Категорії: 
Ціна:
Наявність товару: Очікується
Матеріал: шкіра, латунь, кольорова емаль, картон
Наявність вставки: кристали Swarovski
Країна: Україна
Артикул: 16036
Показати повний опис
Опис

Тора є Священною книгою для всього іудейського народу. До неї ставляться з особливим трепетом і шануванням, поважаючи багатовікові традиції і догми даної релігії. Євреї вважають, що саме Тора вказує, як необхідно пройти свій життєвий шлях, а для того, щоб розшифрувати текст книги, потрібні спеціальні поглиблені знання.

Інтернет-магазин елітної сувенірної продукції Fama пропонує вашій увазі унікальне видання Тори - "П'ятикнижжя і Гафтарот", написане на двох мовах. Цей екземпляр виконаний в палітурці з натуральної італійської шкіри благородного бордового кольору зі вставками коричневого відтінку. На обкладинці є фактурні візерунки, а також тиснення в формі "цеглин", що є стилізацією Стіни Плачу. Крім цього в якості декоративного оформлення використовуються бронзові накладки, виготовлені в техніці художнього лиття. Особливу розкіш даному виданню надає інкрустація кристалами Swarovski у відтінку "рубін", покритими кольоровою емаллю.

Такий цінний і величний презент напевно оцінять по достоїнству всі, хто сповідує іудаїзм, а також поціновувачі рідкісних видань, а ваш бездоганний смак і турбота про винуватця торжества будуть винагороджені щирою вдячністю і самими позитивними емоціями.

Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра КРС (Італія) бордового кольору
Фурнітура: латунь, кольорова емаль
Інкрустація кристалами Swarovski (15 штук)
Форзац: дизайнерський картон
Обріз: золотий
Упаковка: подарунковий мішечок

подарок, подарочные книги, подарок мужчине

4.8
Характеристики
Наявність товару: Очікується
Матеріал: шкіра, латунь, кольорова емаль, картон
Наявність вставки: кристали Swarovski
Країна: Україна
Артикул: 16036
4.8
Категорії
Доставка
Оплата