Артикул: 12884

Раритетна срібна лопатка

Ціна
10 480 грн

Очікується

Є посуд, який просто використовується за своїм прямим призначенням кожен день. Є той, який ми дістаємо лише з особливих приводів, щоб додати святу особливу атмосферу і продемонструвати гостинність. А є такий, який ми дбайливо зберігаємо, передаємо з покоління в покоління, так як він представляє особливу матеріальну, колекційну і фамільну цінність. Посуд і столові прибори, для виготовлення яких застосовувалося срібло, завжди вважалися вигідним капіталовкладенням. Володіти срібними приборами було верхом престижу в усі часи.

Інтернет-магазин елітних сувенірних і подарункових рішень fama.ua представляє Вашій увазі ексклюзивне старовинне рішення - столову лопаточку, виконану з чистого високопробного срібла з позолотою. В якості декоративного елемента на ручці є хитромудрий узор, виконаний в техніці перегородчастої і виїмчастої кольорової емалі. Срібна лопатка може стати ефектним доповненням будь-якої колекції старовини.

Характеристики:
Матеріал: срібло, позолота, перегородчасті емалі, виїмчасті емалі.
Довжина: 14 см

подарок, подарки магазин, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Читати далі


5.0