Артикул: 12533

Раритетна книга "Жанна д'Арк", Марк Твен, Санкт-Петербург, 1911р.

Ціна
9 900 грн 8 500 грн

Очікується

До кінця акції:

14дні
01години
16хв
06сек

Представляємо Вашій увазі раритетну книгу Марка Твена "Жанна д'Арк", надруковану в 1911 році у видавництві Сойкіна в Санкт-Петербурзі. Великий письменник про велику жінку ... Роман Марка Твена про знамениту героїню Франції, життя якої була короткою, але незабутньою вже майже шість століть.
 Головна дійова особа роману Марка Твена "Жанна д'Арк" - Орлеанська діва, народна героїня Франції, яка очолила визвольну боротьбу французького народ проти англійців під час Столітньої війни. У роботі над книгою про Жанну д'Арк Твен ще і ще раз переконується в тому, що "людина завжди залишиться людиною, цілі століття утисків і гніту не можуть позбавити його людяності". Пізніше М. Твен записав: "Я люблю" Жанну д'Арк "більше всіх моїх книг, і вона дійсно найкраща, я це знаю прекрасно".
На 17 сторінці книги є посвята Марка Твена своїй коханій дружині Олівії Ленгдон Клеменс.
Такий раритетний подарунок порадує любителів антикваріату і просто начитаних розумних людей і дасть можливість доторкнутися до минулого.

Характеристики:
Розмір: 20 х 14,5 х 2,5
Кількість сторінок: 215 стр
11 ч / б ілюстрацій

С.-Петербург. Видавництво П.П. Сойкіна, Стремена вулиця 12.
1911 рік

подарок, подарки магазин, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Читати далі


4.8