Артикул: 8286

Раритетна картина «Пейзаж», середина 20 століття

Ціна
46 560 грн

Очікується

Представлена ​​картина «Пейзаж» - це старовинна копія полотна знаменитого художника, ім'я якого не відомо. Автор справжнього полотна, по якому була написана копія, належав до групи голландських художників 17 століття, яку  умовно називали «малі голландці». Група об'єднувала видатних художників пейзажного і побутового живопису. Характерними особливостями їх робіт було зображення малих сюжетів з повсякденного життя і, звичайно ж, невеликі розміри самих полотен. Картини малих голландців користувалися великим попитом серед простих городян, так як призначалися не для розкішних палаців, а для прикраси інтер'єру звичайних жител.

Даний антикварний пейзажний живопис підписний і датований серединою 20 століття, він зберігся у відмінному колекційному стані. Тут використане старе полотно і підрамник. При створенні цього прекрасного твору мистецтва автор використовував тільки художні олійні фарби. Для цього раритетного полотна характерні точність і виразність образів, тонке промальовування дрібних деталей. Привертає увагу зачаровуче і гармонійне єднання персонажів із застиглою природною красою навколишнього середовища. Картина обрамлена вишуканою дерев'яною рамою з оригінальною рельєфною різьбою, яка збереглася у відмінному стані. Обрамлення надає шарм всьому виробу, а також розкіш і естетизм з деякою часткою старовини. Це витончене антикварне рішення стане вишуканою прикрасою Вашого будинку, розмістившись на стіні в холі або банкетному залі, в вітальні або передпокої, спальні або робочому кабінеті.

Доповніть свою колекцію таким ексклюзивно прекрасним рішенням або порадуйте своїх близьких, друзів і колег цим неперевершеним сувеніром до будь-якого свята.

Характеристики:
Розмір без рами: 29 х 30см
Розмір в рамі: 44 х45см
Матеріал: полотно, підрамник, масло, рельєфна дерев'яна рама
Стан: стара копія
Автор невідомий

подарок, подарок для руководителя, подарок для шефа мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Read More


4.9