Артикул: 11341

Раритетна ікона «Св. Іоанн Воїн і св. Микола Чудотворець », Росія, 19 століття

Ціна
29 100 грн

Купити

Інтернет-магазин елітних подарунків fama.ua представляє Вашій увазі старовинну ікону, виконану понад 100 років тому в російському іконописному центрі.

Пропонований твір іконографічного живопису написаний в центральній Росії в 19 столітті, зберігшись в досить хорошому стані до нашого часу. Ікона виконана в техніці темпера на цільній дерев'яній дошці, є шар грунту під фарбою, а також золочені елементи в зображеннях святих образів. Святі Іоанн Воїн і Микола Чудотворець представлені на повний зріст в стоянні перед Господом Всемогутнім, який сидить в хмарах. Стилістика виконання іконографії вказує на те, що вона написана на замовлення людині, життя якої пов'язане з подорожами і ризиком, можливо купцеві або мореплавцю. І це не дивно, адже Іван Воїн вважається покровителем людей, чия професійна діяльність пов'язана з комерцією, а Микола Чудотворець відзначається захисником всіх мандрівників, землеробів і купців.

Така рідкісна ікона представляє величезну історичну і культурну цінність, завдяки чому вона здатна стати найбільш цінним доповненням будь-якого іконостасу.

Характеристики:
Матеріали: дерево, грунт, темпера, позолота.
Розмір 25,7 х 22,5 х 3 см

подарок, подарок для руководителя, подарок для шефа мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Читати далі

Замовити в 1 клік

4.8