Артикул: 17848

Порошковий вогнегасник «X Steel» від Fire Pro

Україна

Ціна
1 790 грн 1 650 грн

Купити

До кінця акції:

15дні
22години
44хв
00сек

Незамінним предметом для Вашого будинку або офісу, який зможе врятувати Вас в екстреній ситуації і запобігти більш серйозним наслідкам, є пропонований вогнегасник від вітчизняного бренду Fire Pro.

Компанія Fire Pro працює на українському ринку вже більше 15 років і ставить перед собою мету і завдання зробити так, щоб вогнегасник був в кожному будинку, кожному офісі, автомобілі і на виробництві, адже такий невеликий предмет може врятувати велику кількість життів. Представлена ​​Вашій увазі модель призначена для гасіння загорянь різних речовин: твердих, рідких, газоподібних, а також електричних установок, напругою до 1000 В. В якості робочої речовини виріб використовує порошок АВС-50, вогнегасник вимагає щорічного обслуговування, а термін його служби складає 10 років .

Вогнегасник - це незамінна річ у Вашій оселі, здатна прийти на допомогу в найнесподіваніший момент. Купуючи таку річ, Ви дбаєте про здоров'я і життя себе і своїх близьких.

Характеристики:
Вид вогнегасної речовини: порошок ABC-50
Маса вогнегасного порошку: 1 ± 0,05 кг
Експлуатація при температурі: від -20 ° С до + 50 ° С
Термін служби вогнегасника: 10 років
Перезарядка: Раз на рік
Висота: 295 мм
Діаметр: 90 мм
Вага: 1,7 кг

подарок, подарки магазин, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Читати далі

Замовити в 1 клік

5.0