Артикул: 11747

Подарункове видання «Louis Vuitton (Луї Віттон): легенди розкоші» в шкіряній палітурці

Виробник: Україна

Ціна
23 100 грн

Очікується

Вашій увазі пропонується унікальне подарункове видання «Louis Vuitton (Луї Віттон): легенди розкоші». Ця книга була випущена до 150-річчя одного з найбільш відомих Будинків моди в світі - «Луї Віттон».
У книзі описана історія сімейного бізнесу Віттон, який вже протягом півтора століття по праву займає перше місце в світі - за красою, елегантності і якості продукції. Син теслі Луї Віттон в далекому 1834 році придумав перший в світі плоский чемодан. Натхнення новими видами транспорту дозволило йому створити багаж, спеціально пристосований для кожного виду подорожі: чемодан-гардероб, сумка шофера з відділенням для запасного колеса, чемодан для перевезення велосипедів, дорожні несесери на будь-який смак. Чудова якість виробів, власний стиль зробили фірмі всесвітньо відоме ім'я. У книзі наведено 660 архівних фотографій і ілюстрацій.
Книга виготовлена ​​вручну. Оформлення книги вишукано завдяки комбінації чорної натуральної шкіри (Італія) і глибокого золотого тиснення. Лицьова сторона прикрашена знаком Будинку Луї Віттон і масивним візерунковим золотим тисненням, конгревне тиснення по шкірі виконано на обох сторонах книги. Міцна технологія плетіння, виконана вручну в суворій відповідності до старовинних традицій. Корінець декорований комбінацією блинтового і золотого тиснення, прикрашений тисненням знака Будинки Луї Віттон і шрифтом ручного глибокого тиснення з назвою книги.
Обріз вручну полірований і позолочен.Кніга в шкіряному футлярі.
Завдяки високій якості друку, цікавого змісту, і, безумовно, розкішному оформлення книга стане прикрасою як особистої, так і сімейної бібліотеки. Прекрасний подарунок як для чоловіків, так і для жінок, для цінителів легендарного бренду і моди в цілому.
Характеристики:
Сертифікат.
Формат - 32,5 х 24,5 см
Кількість сторінок - 496 (крейдований папір, повнокольоровий друк)
Вага - 3,9 кг.

подарок, подарочные книги, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Читати далі


4.8