Артикул: 9887

Подарункова книга «Держава» Платон

Виробник: Україна

Ціна
6 380 грн 5 450 грн

Купити

До кінця акції:

30дні
16години
21хв
20сек

Перед Вами справжня перлина людської думки - книга легендарного давньогрецького філософа Платона. У цій праці автор вдається до оцінки філософських якостей особистості як необхідної складової кожного ефективного правителя. Адже тільки володіючи схильністю до філософського мислення, можливо приймати максимально зважені і результативні рішення, ефективність яких буде виражатися як в найближчому майбутньому, так і в довгостроковій перспективі. Крім гуманітарної ефективності правління государя-філософа, важливою є здатність до формування військової та правоохоронної політики, яка є гарантом безпеки держави.

Книга «Держава» - це безцінна криниця філософської думки, в якій кожен читач знайде відповіді на нагальні питання щодо державної системи і побудови ефективної моделі управління. Дане видання стане яскравим подарунком кожній діловій людині або державному діячеві будь-якого рівня.

Характеристики:
Розмір - 17 * 22,5 * 2,7 см
Кількість сторінок - 283

подарок, подарки магазин, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Read More

Замовити в 1 клік

4.1