Артикул: 10441

Подарункова книга «Дім Романових»

Виробник: Україна

Ціна
23 000 грн

Купити

Виготовлення книги 3-5 днів

Вашій увазі пропонується ексклюзивна подарункова книга, в якій описана історія життя легендарного російського боярського роду Романових. Ключовою особливістю інформаційного вмісту презентованого видання є наявність безлічі архівних документів і записів з особистих щоденників представників династії. Прочитання книги дозволить не тільки ознайомиться з історією роду, але дасть уявлення про культурні, моральні і національні особливості того часу. Книга «Дім Романових» - це справжня знахідка для людей, що шукають оригінальний і цінний подарунок для високоінтелектуальної захопленої історією людини.

Оформлення видання представлено у вигляді складеної палітурки з двох висококласних сортів натуральної шкіри від італійської фабрики «Carisma». Декоративні елементи реалізовані за допомогою технології рельєфного тиснення і позолоти. Розташований на обкладинці герб дому Романових інкрустований камінням циркон діамантової огранки в кількості одинадцяти штук. Обріз блоку відполірований і покритий шаром сусальною позолоти.

Характеристики:
Кількість сторінок - 360стр (крейдований папір, кольоровий друк, ілюстрації).
Формат книги - 233х315х30 мм.
Вага книги - 2,5 кг.
У комплекті подарунковий сертифікат

подарок, подарочные книги, vip подарки

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Read More

Замовити в 1 клік

4.2