Пір'яна ручка "Loom Gunmetal Matt" від Faber-Castell

Артикул: 14863

Німеччина
Ціна:
2 400 грн
Наявність товару: Очікується
Країна: Німеччина
Артикул: 14863
Показати повний опис
Опис

Інтернет-магазин елітної сувенірної продукції Fama представляє Вам пір'яну ручку "Loom Gunmetal Matt". Відомий німецький бренд Faber-Castell в своїй продукції поєднує бездоганну якість і оригінальний дизайн, завдяки якому канцелярія перестає бути лише необхідністю і набуває статусу розкішного і стильного аксесуара.

Виріб виконаний з металу і має матове покриття кольору збройової сталі. Кліп ручки відгинається на 7-8 мм, що дозволить прикріпити її до папки з паперами або щільного зошиту. Дана модель впевнено лежить в руці і залишає тонкий і чіткий слід на папері. У ручки є сталеве перо F з маркуванням, де вказано його розмір і логотип бренду. Ви можете заправити виріб картриджами стандарту international short (йде в комплекті з чорнилом синього кольору) або long.
Порадуйте себе або своїх близьких оригінальним подарунком, який напевно вразить вас своєю функціональністю, неординарним дизайном і чудовою якістю. Якщо ви цінуєте креативний підхід і нестандартне бачення повсякденних речей, то дана модель - кращий вибір.

Характеристики:
Матеріал: метал, пластик
Тип ручки: пір'яна
Товщина лінії письма: 0,5 мм
Заміна стержня: так
Колір корпусу: бронзовий
Упаковка: картонна коробка

подарок, подарок мужчине, элитные подарки для мужчин

5.0
Характеристики
Наявність товару: Очікується
Країна: Німеччина
Артикул: 14863
5.0
Категорії
Доставка
Оплата