Артикул: 18926

Нагайка козацька «Canchuck»

Україна

Ціна
5 400 грн

Купити

Козацька нагайка «Canchuck» виготовлена ​​в традиційному стилі з натуральної дубленої коров'ячої шкіри. Руків'я виконане з деревини дикої сливи, міцної й легкої. Руків'я посилене металевими пластинами, прихованими під шкіряним оздобленням. Вони дозволяють досягти правильного розподілу ваги нагайки та підсилюють бойові можливості. Шкіряне оздоблення руків'я виконане в традиційній техніці й створює рифлену текстуру, дозволяючи міцно утримувати нагайку в руці. Надійне ремінне з'єднання виготовлено з натуральної шкіри, товщиною - 4 мм. Таке з'єднання може ефективно працювати десятки років. Бойова частина зібрана зі шкіряних ременів товщиною 4 мм. Обплетення бойової частини сплетене з восьми шкіряних смуг товщиною 2 мм. Бойок сформований у вигляді «круглого вузла». Пропонуємо купити козацьку нагайку «Canchuck» в інтернет-магазині «Фама» у подарунок активній людині, що практикує бойові мистецтва, люблячому свою колекцію холодної зброї.

Характеристики:
Довжина - 114 см
Матеріал - натуральна шкіра
Спосіб виготовлення - ручна робота

подарок, подарки магазин, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Читати далі

Замовити в 1 клік

5.0