Артикул: 4219

Книга потужні інструменти розвитку особистості. «7 навичок високоефективних людей»

Виробник: Україна

Ціна
6 500 грн

Купити

Зміст даної книги було визнано Біллом Клінтоном, який вважав, що книга Стівена Кові повинна стати настільною для кожного, хто хоче домогтися успіху. Перед читачем розкриються життєві принципи і закони, які актуальні в будь-якій ситуації.

Назва книги «Потужні інструменти розвитку особистості. 7 навичок високоефективних людей » говорить сама за себе, в ній ви знайдете поради та вказівки, за допомогою яких досягнете персонального успіху.

Характеристика:
Палітурка: французька суцільношкіряна, ручної роботи.
Матеріал обкладинки: шкіра темно-зеленого кольору;
Оздоблення: високий рельєф, тисненням по шкірі;
Декорація: візерунок у центрі;
Обріз: полірований;
Каптал: сплетений вручну;
Форзац: ручного фарбування;
Кількість сторінок: 379.
Формат сторінок (мм) 170/240

подарок, подарки магазин, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Read More

Замовити в 1 клік

4.7