Артикул: 5720

Камінний набір «Renaissance»

Виробник: Україна

Ціна
18 900 грн

Очікується

Камін, який віддає тепло живого вогню оточуючим людям, передбачає наявність інструментів для догляду за ним. Саме для цього дизайнери створили свій витончений і функціональний камінний набір «Renaissance», в складі якого: кочерга, щипці, щітка, совок і підставка.

Камінний набір «Renaissance» виготовлений з бронзи. Витончені ручки всіх предметів набору представлені у вигляді чоловічих палиць з набалдашниками, а підставка вдало стилізована під квітучу рослина. Витонченість набору підкреслена колірним оформленням предметів.

Стильний камінний набір «Renaissance» - додаткова прикраса вашого камінного залу і міцний, функціональний комплект для догляду за каміном!

Висота комплекту - 61 см
Ширина комплекту - 30 см
Вага комплекту - 6,5 кг

 

подарок, подарок мужчине, элитные подарки для мужчин

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Read More


4.8