Артикул: 8435

Vizuri скульптура «Муза Каліопа»

Виробник: «Vizuri»

Бренд: Vizuri

Ціна
39 000 грн

Купити

Вашій увазі представлена ​​унікальна скульптура, виконана з натуральної бронзи на підставці з двох екзотичних напівкоштовних каменів: яшми і оніксу, від всесвітньо відомої торгової марки «VIZURI».

У давньогрецькій міфології Калліопа - молода дівчина в характерних повітряних шатах, шанувалася як муза поезії, філософії і науки, вона традиційно зображувалася з восковими табличками і паличкою для письма. Як же майстерно команді першокласних професіоналів бренду «VIZURI» вдалося передати її чуттєвість і жіночність в кожній лінії тіла, її граціозність, загадковість і божественну красу. Ексклюзивна бронзова статуетка безсумнівно внесе свіжість, шарм і своєрідний колорит в інтер'єр будь-якої кімнати. Де б Ви її не розмістили, вона завжди буде в центрі загальної уваги, викликаючи захват і захоплення всіх, хто її побачить. Скульптура, як справжній витвір мистецтва і втілення високої художньої ідеї, стане найяскравішим атрибутом розкоші, престижу і достатку у Вашому домі. При цьому вона найкращим чином розкриє витончену індивідуальність свого володаря, вкаже на його тонкий смак і почуття прекрасного.

Якщо Вам потрібен вишуканий подарунок до особливої ​​знакової дати або ж дорогий пам'ятний і що не менш важливо символічний сувенір, то дана витончена скульптура міфологічної прекрасної діви неодмінно зацікавить Вас. Такий жест вже точно нікого не залишить байдужим, провокуючи на компліменти і схвальні висловлювання всіх запрошених на торжество гостей.

Характеристики:
Матеріал: бронза
Камінь: яшма і онікс
Розміри: h-42 см
Вага: 5 кг

подарок, статуэтки купить, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Read More

Замовити в 1 клік

4.0