Артикул: 9359

Елітні запонки «Skull 1821» від Encelade

Виробник: "Encelade", Франція

Бренд: Encelade

Ціна
27 700 грн

Очікується

Популярний бренд Encelade представляє ексклюзивні подарункові запонки «Skull 1821» Даний чоловічий аксесуар виготовлений з поєднання трьох сортів висококласної нержавіючої ювелірної сталі. Візуальна композиція запонок реалізована у вигляді людського черепа, розташованого на тлі чорного кола з декоративними елементами, що нагадують перехрещені гомілкові кістки.

Багато народностей використовують людський череп як символ важливих чоловічих якостей, серед яких: неабиякий інтелект, значна сила, мудрість і цілеспрямованість. Така багатозначність додає аксесуару сакральний сенс, який кожен власник запонок може використовувати в якості нагадування про необхідність плекання і культивування важливих для успіху якостей.

Для забезпечення зручності у використанні запонок передбачена можливість повороту лицьовій частині аксесуара на 360 °. Металеві елементи конструкції відполіровані і зібрані руками висококваліфікованих фахівців. У комплектацію входить фірмовий кейс для зберігання і транспортування аксесуара.

Характеристики:
Матеріал запонок: нержавіюча сталь 316L, Black PVD, red gold PVD
Обробка: ручна збірка і зняття фаски, обробка матова і сатин
Поворот на 360 °
Полірування стали і обробка за якістю, як в швейцарському годиннику
Фірмовий кейс для зберігання від Encelade 1789

подарок, запонки брендовые купить, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Read More


4.5