Приголомшливі статуетки братів Озюменків


Приголомшливі статуетки братів Озюменків

Брати Петро та Андрій Озюменки - це популярні українські скульптори, чиї роботи були представлені на численних виставках та прикрашають приватні колекції як в Україні, так і за кордоном. Вони закінчили знамениту київську Художню школу імені Т. Шевченко, а потом і Українську академію образотворчого мистецтва і архітектури. Виставляти свої твори брати стали ще студентами. Зараз вони вже є загальновизнаними майстрами, одними з найкращих у своїй справі, що підтверджується великим попитом на їхні роботи.

Брати Озюменки творять свої скульптури у бронзі. Вони об'єднують свої зусилля в одній майстерні, що дозволяє розвиватись кожному з них завдяки погляду зі сторони. Також спільна робота допомагає економити час та сили, так як Петро та Андрій можуть розподіляти між собою якісь рутинні обов’язки. До речі, одну з їхніх робіт ви можете побачити абсолютно безкоштовно, якщо прийдете до Києва за адресою: вулиця Білоруська, 3, що біля станції метро Лук'янівська. Там стоять бронзові зношені черевики. Композиція присвячена людям, які відповідно до приказки «вовка ноги годують», буквально стоптали своє взуття через роботу, пересуваючись містом.

Wine Enthusiast Magazine Announces “America's 100 Best Wine Restaurants”  List of 2019 | Business Wire

Хоча у своїй творчості Брати Озюменки часто виступають дуетом, у кожного з них свій стиль. Андрію властива любов до пафосу та величі. Тому він часто зображує вінценосних осіб та інших правителів, наділених владою вершити долі людей. Також він створює вражаючі образи воїнів і героїв, готових воювати до останнього на полі битви. Скульптури Андрія дуже деталізовані і вражають глядачів своєю внутрішньою силою.

Петро у плані творчості здається протилежністю свого брата. Його більше хвилює духовний аспект життя, тому скульптор часто створює ангелів, які виконують різного роду завдання Господа Бога. Завдання ці, як правило, мирного характеру, та й загалом, роботам Петра властиві доброта і спокій, які вони щедро випромінюють на глядачів. Коли ж брати об'єднують зусилля, відбувається справжня магія, плоди якої у прекрасних скульптурах ви знайдете в інтернет-магазині Fama.

Wine Enthusiast Magazine Announces “America's 100 Best Wine Restaurants”  List of 2019 | Business WireРізні аксесуари

Перш ніж перейти до статуеток відмітимо, що не тільки ними славляться брати Озюменки. З-під їхніх рук також виходять різні розкішні аксесуари, об'єднані майстерністю братів. Чи це брелки, чи тримачі для гардин або візитниці - усі вони виконані в бездоганній та вишуканій манері, яка властива не тільки шедевральним скульптурам братів, але і таким, здавалося б, приземленим та звичайним речам.

СтатуеткиWine Enthusiast Magazine Announces “America's 100 Best Wine Restaurants”  List of 2019 | Business Wire

Але, звісно, на сто відсотків творчий потенціал українських скульпторів розкривається у створенні чудових фігурок. Саме вони прославили братів як в Україні, так і у всьому світі. Для того, щоб вони не бралися разом або поодинці, що б не створювали, чи образи щедрих ангелів та вишукані магнолії Петра, вражаючі скульптури гетьмана або Святого Юрія Андрія, все захоплює своєю красою і залишає неймовірне враження. Що вже говорити про їхні спільні роботи, кожна з яких буде притягувати погляди в будь-якому домі: від прекрасної королеви амазонок до київського каштану, від ловлі золотої рибки до ангела любові.

Кожна робота братів Озюменків - це без перебільшення витвір мистецтва, який буде прекрасним подарунком для людей з розвиненим почуттям прекрасного. При цьому асортимент їхніх робіт в інтернет-магазині Fama настільки широкий, що ви без зусиль зможете знайти відповідну статуетку для винуватців торжества, яка пасуватиме до їхніх професій або хобі. Українські скульптури у розвитку своєї майстерності не стоять на місці, надихаються різними творчими течіями як в Україні, так і за її межами, що дозволяє їм постійно знаходити ідеї для створення чергового шедевра. А ми можемо бути впевнені, що їхні найкращі роботи ще попереду.